OCTOPUS - Měníme způsob, jakým lidé pracují

O nás

Na trhu působíme od roku 1995. Tradičně se specializujeme na poskytování služeb v oblasti informačních technologií.

V roce 2002 jsme portfolio našich služeb rozšířili o webdesign, grafiku a DTP na velmi profesionální úrovni, později pak ještě o telekomunikační a zabezpečovací systémy a tím se nabídka našich služeb stala skutečně komplexní. V červnu roku 2007 jsme se spojili se společností ADONET a tím vytvořili ještě silnějšího partnera v oblasti informačních technologií.

Nyní disponujeme týmem zkušených specialistů ve svém oboru a jsme Vám připraveni nabídnout naše služby na velmi profesionální úrovni. Dbáme na individuální přístup k Vám, našim zákazníkům s cílem vyplnit veškerá Vaše přání či potřeby.

Projektujeme a budujeme strukturované kabeláže, optické trasy, bezdrátová pojítka a telefonní rozvody. Instalujeme datové rozvaděče. Působíme jako nezávislý dodavatel výpočetní techniky. Mezi našimi konzultanty a techniky jsou odborníci jak na platformy Microsoft, tak i na open source platformy systému Linux. Taktéž máme veliké zkušenosti s technologií tzv. tenkého klienta společnosti Citrix. Navrhujeme a realizujeme komplexní řešení firemní telefonie. Nabízíme ucelenou realizaci prezentační, projekční a audiovizuální techniky včetně sdružených ovládacích systémů. Dodáváme technologie elektronických a protipožárních systémů napojených do lokální počítačové sítě a popřípadě na pult centrální ochrany.

Zajišťujeme komplexní správu informačních systémů. Provádíme audity, v případě havárie řešíme vzniklý problém. Využijte služeb našeho odborného konzultanta. Rádi Vám pomůžeme s otázkami problematiky informačních systémů. Na základě smluvních vztahů zajišťujeme pravidelnou údržbu sítě.

Vyvíjíme a neustále zdokonalujeme aplikace zaměřené na využití Internetových technologií. Poskytujeme profesionální hostingové služby pro provoz doménových jmen a internetových aplikací. Disponujeme zkušeným týmem odborníků původem z různých oblastí grafické či programové tvorby a marketingu či reklamy. Vytvoříme internetovou prezentaci, microsite, produktový katalog a e-shop. Samostatnou kapitolou je zpracování individuálních projektů. Optimalizujeme Vaše stránky tak, aby na ně z vyhledavačů přišlo co nejvíce návštěvníků. Zpracujeme reklamní internetovou kampaň Vaší firmy a jejích produktů. Vytvoříme jednotný vizuální styl Vaší firmy. Provedeme grafické zpracování firemních tiskovin, propagačních materiálů, produkční práce, fotografování, redakční činnost, stylistické a gramatické korektury, tisk a výroba veškerých provozních a propagačních materiálů, a mnoho dalšího...