OCTOPUS - Měníme způsob, jakým lidé pracují

Tvorba webu

Disponujeme zkušeným týmem odborníků z různých oblastí grafického designu, marketingu a reklamy, jejichž úkolem je dívat se na klienta i z jiných úhlů, než jen z pohledu firmy zabývající se implementací informačních technologií. Umíme vyzdvihnout fakta, která vyzdvižena být mají, a potlačit ta, která nejsou pro prezentaci společnosti podstatná.

Internetové stránky vytváříme s ohledem na návštěvníka, jehož komfort při cestě jednotlivými kapitolami prezentace je základem úspěchu. Opíráme se o tři základní pilíře moderního webdesignu, klademe tedy důraz na uživatelský prožitek, přístupnost a efektivitu. Nevytváříme jen „stránky“, vytváříme účinnou reklamu. Přinášíme jiný přístup…

Zavádíme stále nová, kreativní a originální řešení jak grafiky, tak funkcí. Dobře víme, že lidé kupují především očima, proto dbáme na špičkovou grafickou podobu Vašich Internetových stránek a současně na ergonomii jejich ovládání. Všechny naše projekty jsou zpracovávány tak, aby byly optimalizované dle SEO, což vede k maximalizaci návštěvnosti Vašich stránek.

Rádi bychom Vám nabídli zpracování následujících projektů:

  • Internetová prezentace Vaší firmy
  • Internetová prezentace konkrétního produktu (microsite)
  • Produktový katalog, internetový obchod
  • Portál, diskuzní fórum - včetně možnosti uživatelské správy obsahu

Samostatnou kapitolou je zpracování individuálních projektů. Klademe důraz na důslednou analýzu, abychom byli schopni definovat přesné zadání projektu. Dle tohoto zadání pak postupujeme při vývoji a následné implementaci konečného produktu. Pokud je to vhodné, stavíme také naše řešení na open source platformách CMS systémů (systémů pro správu obsahu) jako jsou např. Joomla! .

 Reference tvorby webu