OCTOPUS - Měníme způsob, jakým lidé pracují

Výpočetní technika

Působíme jako nezávislý dodavatel výpočetní techniky. Nejsme svázáni produktovým portfoliem té které značky. Proto Vám, našim klientům, vždy navrhneme řešení, o kterém jsme přesvědčeni, že je nejvhodnější.

Vyslechneme váš záměr či potřebu a najdeme vhodný produkt nebo produkty s optimálním poměrem ceny, výkonu a kvality. Pokud již máte konkrétní představu o tom, jakou výpočetní techniku budete používat, dodáme Vám počítač, notebook, netbook, mobilní zařízení PDA, či periferie, jako například tiskárny, LCD monitory, apod., přesně podle Vašich požadavků. Naší nespornou výhodou je fakt, že jsme partnery takových technologických leaderů, jako je například společnost IBM, Lenovo, nebo Intel, a tudíž máme jejich veškerou technickou podporu.

Nedílnou součástí celku je softwarové vybavení. Váš počítač vybavíme veškerým potřebným software. Jakožto Microsoft Registered Partner se specializujeme na operační systémy rodiny Windows, kancelářské produkty Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint, MS Access). U sofistikovanějších řešení pracujeme se serverovými platformami BackOffice (rodina MS Windows Server, SQL Server, Exchange Server, SharePoint portal ...). Jako alternativu také nabízíme řešení na open source platformě systému Linux.

 Reference výpočetní techniky