OCTOPUS - Měníme způsob, jakým lidé pracují
Úvodní stránka > Společnosti OCTOPUS a...

Společnosti OCTOPUS a ADONET se spojují

Praha, 11. června 2007: Společnost OCTOPUS a společnost ADONET dnes oznámily dohodu o fúzi formou splynutí. Vytvoří společně silnějšího partnera v oblasti informačních technologií.

OCTOPUS působí na trhu od roku 1995 a tradičně se specializuje na prodej a poskytování služeb v oblasti informačních technologií. V roce 2002 společnost rozšířila portfolio o webdesign, grafiku a DTP, později pak ještě o telekomunikační a zabezpečovací systémy.

ADONET působí na trhu od roku 2000 se specializací na prodej a poskytování služeb v oblasti informačních technologií.

Po dokončení transformace bude společnost působit pod názvem OCTOPUS, jejíž centrála zůstane na adrese Pevnostní 4 v Praze Střešovicích a na adrese Roháčova 16, Praha 3 - Žižkov zatím zůstane další pobočka společnosti.

Spojením našich společností získávají všichni. Pro stávající zákazníky společnosti ADONET se významně rozšíří portfolio produktů, které společnost OCTOPUS poskytuje. Pro stávající zákazníky společnosti OCTOPUS a pro potencionální nové zákazníky toto spojení přinese významné posílení v oblasti realizací a správy informačních systémů - budeme schopni poskytnout rychlejší a kvalitnější servis.

Martin Beňo bude ve společnosti OCTOPUS i nadále zastávat pozici ředitele. Za prodej, realizaci informačních systémů a jejich správu bude zodpovědný pan Ing. Jiří Douda. Internetové projekty a grafika zůstane nadále v kompetenci pana Ondřeje Vondráška.